Gizlilik Politikası


Kimliğimiz nedir

Önerilen metin: Site adresimiz: https://www.otoring.com.

Notlar

Önerilen metin: Misafirler sitede yorum bıraktığında, yorum yapısında görüntülenen bilgileri ve ayrıca spam tespitine yardımcı olmak için konuğun IP adresini ve program istemci uzmanı dizesini toplarız.

E-posta adresinizden oluşturulan anonimleştirilmiş bir dize (hash olarak da bilinir), bunu kullanıp kullanmadığınızı kontrol etmek için Gravatar yönetimine verilebilir. Gravatar yönetim güvenlik stratejisine buradan erişilebilir: https://automattic.com/protection/. Yorumunuzun onaylanmasının ardından profil resminiz, yorumunuzla ilgili olarak genel olarak insanlar tarafından fark edilir.

Medya

Önerilen metin: Siteye resim aktardığınızı varsayarsak, üzerinde alan bilgisi (EXIF GPS) bulunan resimleri aktarmamaya çalışmalısınız. Siteye gelen konuklar, sitedeki resimlerden istedikleri alan bilgisini indirip çıkarabilirler.

İkramlar

Önerilen metin: Web sayfamıza bir yorum bırakmanız durumunda adınızı, e-posta adresinizi ve sitenizi ikramlara kaydetmeyi seçebilirsiniz. Bunlar sizin yararınızadır, amacınız bir daha yorum yaptığınızda inceliklerinizi tekrar doldurmanıza gerek kalmamasıdır. Bu ikramlar bir yıl boyunca devam edecek.

Giriş sayfamızı ziyaret etmeniz durumunda, programınızın ikramları kabul edip etmediğine karar vermek için geçici bir ikramiye belirleyeceğiz. Bu ikram hiçbir özel bilgi içermez ve programınızı kapattığınızda imha edilir.

Oturum açtığınızda, oturum açma verilerinizi ve ekran görüntüsü kararlarınızı kaydetmek için de birkaç özellik ayarlayacağız. Giriş ikramları iki gün boyunca devam eder ve ekran seçimi ikramları bir yıl boyunca devam eder. “Beni Hatırla” seçeneğini seçtiğinizi varsayarsak, giriş bilgileriniz oldukça uzun bir süre devam edecektir. Kaydınızdan çıkış yaptığınızı varsayarsak, giriş işlemleri kaldırılacaktır.

Bir makaleyi değiştirmeniz veya dağıtmanız durumunda, programınıza ekstra bir ikram kaydedilecektir. Bu inceleme hiçbir özel bilgi içermez ve esasen değiştirdiğiniz makalenin posta kimliğini gösterir. 1 gün sonra sona erer.

Farklı sitelerden içerik eklendi

Önerilen metin: Bu sitedeki makaleler implante edilmiş içerik (örneğin kayıtlar, resimler, makaleler vb.) içerebilir. Farklı sitelerden yerleştirilen içerik, misafir diğer siteyi ziyaret etmiş gibi tamamen aynı şekilde davranır.

Bu siteler sizin hakkınızda bilgi toplayabilir, ikramlar kullanabilir, dışarıdan daha fazla takipçi yerleştirebilir ve implante edilen maddeyle olan ilişkinizi tarayabilir; buna bir kaydınız olduğunu ve o sitede oturum açtığınızı varsayarak implante edilen maddeyle olan işbirliğinizi de dahil edebilir.

Bilgilerinizi kimlerle paylaşıyoruz

Önerilen metin: Gizli kelime sıfırlama talep etmeniz durumunda, sıfırlama e-postası için IP adresiniz hatırlanacaktır.

Bilgilerinizi ne kadar süreyle tutuyoruz

Önerilen metin: Bir açıklama bırakmanız durumunda, açıklama ve meta verileri sonsuza kadar tutulur. Bu, onları kontrol hattında tutmak yerine, sonuç olarak sonraki açıklamaları algılayabilmemiz ve destekleyebilmemiz içindir.

Sitemize kayıt olan müşterilerimiz için (varsa), verdikleri bireysel verileri ayrıca müşteri profillerinde saklıyoruz. Tüm istemciler kendi verilerini istedikleri zaman görebilir, değiştirebilir veya silebilir (kullanıcı adlarını değiştirememeleri hariç). Site yöneticileri de aynı şekilde bu verileri görebilir ve değiştirebilir.

Bilgileriniz üzerinde ne gibi özgürlüklere sahipsiniz?

Önerilen metin: Bu sitede bir kaydınız olduğunu veya yorum bıraktığınızı varsayarak, bize verdiğiniz bilgiler de dahil olmak üzere hakkınızda tuttuğumuz bireysel bilgilerin bir belgesinin gönderilmesini talep edebilirsiniz. Aynı şekilde hakkınızda tuttuğumuz tüm özel bilgileri silmemizi de talep edebilirsiniz. Bu, yönetimsel, meşru veya güvenlik amaçlarıyla saklamak zorunda olduğumuz hiçbir bilgiyi içermez.

Bilgilerinizi nereye gönderiyoruz?

Önerilen metin: Misafir yorumları bilgisayarlı bir spam tanımlama yönetimi aracılığıyla kontrol edilebilir.

Global Medya hic zaman hic bir musterinin bilgi ve belgelrini ucuncu sahis ve sirketlerle paylasmaz.

GLOBAL MEDYA ,Ankara Sincan,