Hakkımızda

OTOring.com hakkında

OTOring.com, Global Medya, Sincan Ankara’da mukim ve Davut KILINÇ tarafindan geliştirilen ve 7/24 B2B toptan satiş yapan şirketler için reklam ve tanitim platformudur ve ayrica toptan ve perakende satis yapabileceginiz ve Online Dukkan,Magaza açabileceginiz bir AVM(Cok saticili bir platformdur) burda ürünler,araçlar, meslekler, arsalar,hizmetler ve diğer her şey için ücretsiz ve kismen ücretli bir tanıtım sitesidir. Aradığınızı bulun veya hiçbir ücret ödemeden kendi tanıtımınızı yapın! Diğer birçok sipariş edilen reklam sitesinin aksine,

OTOring.com her turklu yasal alis,satis,tanitim,reklam vs . kullanımına yüzde 100 izin veriyoruz. Promosyon yayınlama izni var, ilanları inceleme izni var, bayilerle iletişime geçme izni var. Sitede sunulan içerikleri gözlemlemek ve ayrıştırmak için çok fazla zaman ve çaba harcıyoruz, böylece kaliteli ve alakalı gönderiler olarak göreceğinizden emin olabilirsiniz. OTOring.com olarak amacımız, herhangi bir şeyin ticaretini mümkün olduğu kadar basit hale getirmektir.

Bizim hikayemiz

OTOring.com, kayıt olmadan satmak, satın almak veya gerçekten istediğiniz şeyi bulmak için ihtiyacınız olan şeyleri tek bir tıklamayla sunabileceğiniz, dünyanın en basit, ücretsiz veya kismen ucretli, şeffaf, yararlı düzenlenmiş sitesidir.

OTOring.com’un kalbinde ve aklında daima yerel alan yer aldı. 1999 yılında uluslararasi ticarete baslayan D.KILINC tarafından kurulan bu platformun amacı, kendileri gibi bireylerin yeni bir şehirde yaşamak için bekledikleri her şeyi bulabilecekleri bir yerel alan yaratmaktı: bir şeyler satın almak, bir görev, ikamet edecek bir yer ve doldurulacak bir mobilya. kalacakları yer veya kiralanacak yer. Yaptıkları, USA ve Turkiyede birincil web tabanlı seri ilan sahnesiydi; bireylerin bir araya gelip birbirlerine basit yollarla yardım edebilecekleri bir alan.

Bugün, OTOring.com Turkiyede ve ABD’de % 100 bedava B2B reklam ve serbest seri ilan sitelerinden biri olmaya devam ediyor . OTOring.com, bireylerin günlük varoluş aşamaları, ihtiyaçlar, hobiler, enerjiler veya ilgiler etrafında arayüz oluşturmaları için basit bir platform sunuyor; deneyimsiz ebeveynlerden araba ve bebek eşyaları alışverişi yapıyor, bisiklet severlere kadar heyecanlarını körüklüyor.

Vizyonumuz ve misyonumuz

OTOring.com olarak BEDAVA ve GUVENLI Online Aliş verişe yardımcı oluyoruz. Size birkaç Lira daha kazandıracak inanılmaz düzenlemelerden, ne kadar yaparsanız yapın bir şeyi takdir edecek bir alıcı bulmaya kadar.

Makul Bul’un sürekli olarak basit, basit ve çekici olmasını sağlamak bizim sorumluluğumuzdur, böylece bireylerin daha fazla paylaşıp daha az israf ettiği bir kültür inşa edebiliriz.

Turkiyede’de yeniden iş kültürü oluşturmaya odaklandık. Bunun iş dünyası, toplum ve gezegen için harika olduğuna inanıyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Turkiye’de bireylerin daha fazlasını paylaşmasına, daha az israf etmesine ve en çok ihtiyaç duyduğu şeyi bulmasına sürekli olarak yardımcı olduğumuz için mutluyuz. Biz bir bütün olarak grup kurmaya bağlıyız, bu nedenle işbirliğine değer veren, açık, kapsamlı ve yasal bir kültüre sahip, birbirimizi ve ağlarımızı desteklemeye güvenen bir grup olduğumuzu göreceksiniz.

Kayıt olmadan % 100 ücretsiz promosyon yayınlayabilirsiniz satlik veya kiralik oto,emlak,makina,techizat yayinlayabilirsiniz.

Çok tesekkurler ve saygilar.Hayirli,basarili,guvenli bir yarinlar diliyorum.

CEO,Davut KILINC