Kullanım Şartları

Bir Otoring Hesabına kaydolarak veya herhangi bir Otoring Hizmetini kullanarak, aşağıdaki şart ve koşullara (“Hizmet Şartları”) uymayı kabul etmiş olursunuz.

Bu Hizmet Koşullarında kullanıldığı şekliyle “biz”, “bizi” ve “Otoring”, ilgili OtoringSözleşme Tarafı anlamına gelir.

Otoring’un Hizmet Koşulları kapsamında sunduğu hizmetler, kendi çevrimiçi mağazanızı şahsen veya her ikisini birden oluşturmanıza olanak tanıyarak, çevrimiçi olarak alıcılara mal ve hizmet satmanıza yardımcı olacak çeşitli ürün ve hizmetleri içerir. Otoring.com tarafından sunulan bu tür tüm hizmetler, bu Hizmet Koşullarında “Hizmetler” olarak anılacaktır. Mevcut Hizmetlere eklenen tüm yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Koşullarına tabi olacaktır. Hizmet Koşullarının güncel sürümünü istediğiniz zaman Otoring.com kullanım koşullarından inceleyebilirsiniz. Otoring, Otoring.com web sitesinde güncellemeler ve değişiklikler yayınlayarak Hizmet Koşullarını güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Sizi etkileyebilecek güncellemeler veya değişiklikler için Hizmet Şartlarını zaman zaman kontrol etmeniz önerilir. ve eğer bu değişiklikleri kabul etmiyorsanız Hizmetleri kullanmayı bırakmalısınız.

Otoring’un Kabul Edilebilir Kullanım Politikası ve Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere, bu Hizmet Şartlarında yer alan veya açıkça atıfta bulunulan tüm şart ve koşulları okumalı, kabul etmeli ve kabul etmelisiniz.

Hesap Koşulları
Hizmetlere erişmek ve bunları kullanmak için, tam yasal adınızı, güncel adresinizi, telefon numaranızı, geçerli bir e-posta adresinizi ve gerektiği şekilde belirtilen diğer bilgileri sağlayarak bir Otoring.com hesabına (“Hesabım”) kaydolmanız gerekir. Otoring.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Hesap başvurunuzu reddedebilir veya mevcut bir Hesabı herhangi bir nedenle iptal edebilir.

Hesap açmak için 18 yaşından büyük olmanız veya en azından ikamet ettiğiniz ve Hizmetleri kullandığınız yargı bölgesindeki reşit olma yaşında olmanız gerekir.

Otoring.com tarafından herhangi bir kişisel, ev veya aile amacı için değil, bir ticari faaliyetin yürütülmesi amacıyla sağlanan herhangi bir Hizmeti aldığınızı onaylıyorsunuz.

Otoring.com’un, Hesap açarken sağladığınız veya zaman zaman güncellediğiniz e-posta adresini sizinle iletişim kurmak için birincil yöntem olarak kullanacağını kabul edersiniz.

Otoring.com’a sağladığınız birincil Hesap e-posta adresini izlemelisiniz ve birincil Hesap e-posta adresiniz hem mesaj gönderme hem de alma özelliğine sahip olmalıdır. Otoring.com ile e-posta iletişimleriniz yalnızca birincil Hesap e-posta adresinizden geliyorsa doğrulanabilir.

Şifrenizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Otoring.com, Hesabınızın ve şifrenizin güvenliğini sağlayamamanızdan kaynaklanan hiçbir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamaz ve olmayacaktır.
Otoring.com Mağazanızın oluşturulmasından ve işletilmesinden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.
Otoring.com Mağazanızda halka açık iletişim bilgileri, geri ödeme politikası ve sipariş gerçekleştirme zaman çizelgeleri sağlamayı onaylıyor ve kabul ediyorsunuz.
Otoring.com sitesinde gerek B2B ve gerekse Mağazanız aracılığıyla yapılacak herhangi bir satış sözleşmesi doğrudan sizinle alıcı arasındadır.
Üzerinde veya bunlarla bağlantılı olarak yüklenen, toplanan, oluşturulan, depolanan, görüntülenen, dağıtılan, iletilen veya sergilenen fotoğraf, resim, video, grafik, yazılı içerik, ses dosyaları, kod, bilgi veya veriler gibi tüm etkinlik ve içeriklerden siz sorumlusunuz. Hesabınız (‘Malzemeler’).
AUP dahil olmak üzere Hizmet Şartları’ndaki herhangi bir şartın ihlali veya ihlali, tamamen Otoring.com’un takdirine bağlı olarak belirlendiği üzere, Hizmetlerinizin derhal feshedilmesiyle sonuçlanabilir.

Bunun anlamı
Hesabınızdan ve Otoring.com Hizmetine yüklediğiniz tüm Materyallerden siz sorumlusunuz. Bu koşulları ihlal etmeniz durumunda hizmetinizi iptal edebileceğimizi unutmayın.

Size ulaşmamız gerekirse size bir e-posta göndereceğiz.

Hesap Aktivasyonu
Dükkan sahibi
Hesap açarak Hizmete kaydolan kişi, Hizmet Koşullarımızın amaçları doğrultusunda sözleşme tarafı (‘Mağaza Sahibi’) olacak ve Mağaza Sahibine sunabileceğimiz ilgili Hesabı kullanmaya yetkili kişi olacaktır. Hizmet ile bağlantılı olarak. Mağaza Sahibinin adının (varsa Mağazanın sahibi olan şirketin yasal adı dahil) Mağazanın web sitesinde açıkça görünmesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.
Hizmetlere işvereniniz adına kaydoluyorsanız, Mağaza Sahibi işvereniniz olacaktır. Hizmetlere işvereniniz adına kaydoluyorsanız, işvereniniz tarafından verilen e-posta adresinizi kullanmanız gerekir ve işvereninizi Hizmet Şartlarımıza tabi kılma yetkisine sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz.
Otoring.com Mağazanız yalnızca bir Mağaza Sahibi ile ilişkilendirilebilir. Bir Mağaza Sahibinin birden fazla Otoring.com Mağazası olabilir. “Mağaza”, Hesapla ilişkili çevrimiçi mağaza veya fiziksel perakende satış yerleri anlamına gelir.

Personel Hesapları
Otoring.com fiyatlandırma planınıza bağlı olarak, diğer kişilerin Hesaba erişmesine olanak tanıyan bir veya daha fazla personel hesabı (“Personel Hesapları”) oluşturabilirsiniz. Personel Hesapları ile Mağaza Sahibi izinleri ayarlayabilir ve diğer kişilerin çalışmasına izin verebilir.

Tanitim
Bu web sitesi Otoring.com [Global Medya Sincan Ankara] tarafından işletilmektedir. “Biz”, “bize” ve “bizim” terimleri [Medya Pazarı] anlamına gelir. Web sitemizin kullanımı, zaman zaman değiştirilen aşağıdaki kullanım şart ve koşullarına (“Şartlar”) tabidir. Şartlar, web sitemizin sayfalarında sağlanan şartlar, koşullar veya sorumluluk reddi beyanlarıyla birlikte tarafınızca okunacaktır. Lütfen Şartları dikkatlice inceleyin. Şartlar, tarayıcılar, müşteriler, tüccarlar, satıcılar ve/veya içerik katkıda bulunanlar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitemizin tüm kullanıcıları için geçerlidir. Bu web sitesine erişir ve onu kullanırsanız, Şartlara ve Gizlilik Politikamıza bağlı kalmayı ve bunlara uymayı kabul ve beyan edersiniz. Şartları veya Gizlilik Politikamızı kabul etmiyorsanız, web sitemize erişme, web sitemizin herhangi bir hizmetini kullanma veya web sitemizden sipariş verme yetkiniz yoktur.

Web Sitemizin Kullanımı
Web sitemizi, herhangi bir fikri mülkiyet veya gizlilik yasasını ihlal etmemek de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için değil, meşru amaçlarla kullanmayı kabul edersiniz. Şartları kabul ederek, en azından ikamet ettiğiniz il ve ilcede veya ilde reşit olma yaşında olduğunuzu ve yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme akdetme kapasitesine sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz.

Web sitemizi hukuki veya cezai suç teşkil edecek veya herhangi bir yasayı ihlal edecek herhangi bir faaliyette bulunmayacağınızı kabul edersiniz. Web sitemizin ağına veya güvenlik özelliklerine müdahale etmemeyi veya sistemlerimize yetkisiz erişim sağlamamayı kabul edersiniz.

Siparişinizi tamamlamak veya gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için bize e-posta adresiniz, posta adresiniz ve diğer iletişim bilgileriniz gibi doğru kişisel bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. Hesabınızı ve bilgilerinizi derhal güncellemeyi kabul edersiniz. Gizlilik Politikamıza uygun olarak sizinle iletişim kurmak için bu bilgileri toplamamız ve kullanmamız için bize yetki veriyorsunuz.

Genel Şartlar
Herhangi bir kişiye, herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle hizmet vermeyi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. Herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın, web sitesinin herhangi bir yönünü sonlandırmak, değiştirmek, askıya almak veya sonlandırmak dahil olmak üzere web sitesinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutuyoruz. Web sitemizin kullanımına ek kurallar veya sınırlamalar getirebiliriz. Şartları düzenli olarak gözden geçirmeyi kabul ediyorsunuz ve web sitemize erişiminiz veya sitemizi kullanmaya devam etmeniz, her türlü değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Web sitemizin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, askıya alınması veya sonlandırılması veya web sitemiz aracılığıyla sunulan herhangi bir hizmet, içerik, özellik veya ürün konusunda size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz.

Ürünler veya Hizmetler
Web sitemiz üzerinden yapılan tüm satın alma işlemleri ürünün stok durumuna bağlıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, web sitemizde sunulan miktarları sınırlandırabilir veya iptal edebiliriz veya ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışlarını herhangi bir kişiye, haneye, coğrafi bölgeye veya yargı bölgesine sınırlandırabiliriz.

Ürünlerimizin fiyatları haber verilmeksizin değiştirilebilir. Aksi belirtilmediği sürece web sitemizde gösterilen fiyatlar Turkish Lira ve US doları cinsinden verilmiştir.

Distribütörler veya satıcılar tarafından verilmiş gibi görünen siparişler de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak siparişleri reddetme hakkını saklı tutuyoruz. Yanlış veya hileli sipariş verdiğinizi düşünmemiz halinde siparişi iptal etme ve ilgili makamlara bilgi verme hakkımız olacaktır.

Web sitemizdeki ürünlerin renginin veya tasarımının doğruluğunu garanti etmiyoruz. Ürünlerimizin renk ve tasarımının web sitemizde mümkün olduğunca doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlamak için çaba gösterdik.Web sitemizden guvenli alis veris yapmak istiyorsaniz ve siparislerinizi saglam birsekilde teslim almak istiyorsaniz Garanti/Teslim hizmetinden yararlanmanizi tavsiye ederiz.

Üçüncü Taraf Web Sitelerine Bağlantılar
Web sitemizin dışındaki web sitelerinden veya web sitelerine olan bağlantılar yalnızca kolaylık sağlamak içindir. Web sitemizden veya web sitemize bağlantı verilen hiçbir siteyi, bu sitelerin içeriğini, burada adı geçen üçüncü tarafları veya bunların ürün ve hizmetlerini incelemiyor, onaylamıyor, onaylamıyor veya kontrol etmiyoruz ve bunlardan sorumlu değiliz. Başka herhangi bir siteye bağlantı vermenin riski yalnızca size aittir ve bağlantıyla bağlantılı hiçbir zarardan sorumlu veya yükümlü olmayacağız. İndirilebilir yazılım sitelerine olan bağlantılar yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve yazılımın indirilmesiyle ilgili hiçbir zorluk veya sonuçtan sorumlu veya yükümlü değiliz. İndirilen herhangi bir yazılımın kullanımı, varsa, yazılımla birlikte verilen veya sağlanan lisans sözleşmesinin koşullarına tabidir.

Yorumları, Geri Bildirimleri ve Diğer Gönderimleri Kullanın
Web sitemiz veya web sitemizle bağlantılı olarak sunulan hizmetler üzerinde veya aracılığıyla yayınladığınız, dağıttığınız veya paylaştığınız bilgilerden, profillerden, görüşlerden, mesajlardan, yorumlardan ve diğer her türlü içerikten (topluca, “İçerik”) sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Ayrıca, yasallığı, ticari markası, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet mülkiyeti de dahil ancak bunlarla sınırlı olmak üzere İçeriğin tüm sorumluluğunun size ait olduğunu kabul edersiniz.

Belirli bir gönderi için tarafımızdan yapılan talebe yanıt olarak tarafınızca gönderilen herhangi bir İçeriğin tarafımızdan düzenlenebileceğini, uyarlanabileceğini, değiştirilebileceğini, yeniden oluşturulabileceğini, yayınlanabileceğini veya dağıtılabileceğini kabul edersiniz.

Otomobil veya Emlak alis satislarinda guvenli ESKROW hizmetimizden yararlanmanizi tavsiye ederiz.

Not: Eskrow ve guvenli teslim ve odeme icin bizi arayin veya email yollayin.Email:globalmedya66@gmail.com veya Whatsapp/Telegram:+90 546 884 4323